Březen 2008

bitka

27. března 2008 v 14:48 | itachi |  bitka o saskeho
Naruto Googlefight

itachi UUUUUUchiha

27. března 2008 v 14:46 | itachi |  Itachi Uchiha

Itachi - fan art

18.9.2007 19:03 | Natumi Uchiha | ♣ Itachi Uchiha
Conclusion Kisame is a Fish
Famous Last Words
Happy Birthday
If Itachi Were a Girl
Itachi Prince of Tennis
Kisame and Itachi in a Romantic Setting

sasuke Uchiha

27. března 2008 v 14:39 | itachi |  Sasuke Uciha

sasuke U

27. března 2008 v 14:37 | itachi |  Sasuke Uciha

Saskesasuke

27. března 2008 v 14:35 | itachi |  Sasuke Uciha

Sasuke


naruto hentaj

27. března 2008 v 14:32 | itachi |  naruto hentajIno

1.8.2007 17:37| Nikdo | Ino

saske o nem

25. března 2008 v 17:14 | itachi |  Sasuke Uciha

Sasuke Uchiha

Uchiha Sasuke je Genin ze Skryté Listové Vesnice, pochází z kdysi silného klanu Uchiha, jednoho z nejvýznamějších klanů v Listové. Tento klan je známý pro svou speciální dědičnou schopnost (kekkei genkai), která se jmenuje Sharingan. Dále členové klanu dovedou používat různé techniky ohně. Sasuke patří do týmu, který vede Hatake Kakashi. V týmu je společně s Sakurou a Narutem. Sasuke je velmi oblíbený mezi holkami, ale jejich city neopětuje, je totiž samotářský a moc toho nenamluví. Je velmi nadaný, arogantní a lehce se rozčílí. Smyslem jeho života je získat dostatečnou sílu na to, aby zabil "jistou" osobu. Jak se dozvíme dál, tak Sasuke měl opravu drsné mládí, i když jeho současný život není také nerůžovější.
Sasuke je jeden z dvou (dosud) známých členů klanu, kteří přežili (druhým je Uchiha Itachi). Sasuke je druhým synem šéfa klanu Uchiha a vyrostl ve stínu svého staršího bratra Itachiho. Itachi, který byl považován za super génia, zvládal Sharingan už v osmi, Chuuninskou zkoušku udělal v 10 a stal se ANBU ve 13. Proto se jeho o otec zajímal hlavně o něj a ne o Sasukeho. To Sasukeho hodně trápilo a někdy přímo způsobovalo psychická traumata. Itachiho chování se ale začalo měnit a začal se oddalovat od svého klanu. V této době se proto otec věnoval hlavně Sasukemu a naučil ho nové techniky, jako například Katon: Goukakyuu no Jutsu (živel ohně: technika velkého fireballu). Sasuke se tuto techniku naučil ve věku osmi let, čímž svého otce velmi překvapil, protože umění techniky Katon je v klanu Uchiha známkou dospělosti. Sasuke proto může pyšně nosit znak klanu na svých zádech.
Jednoho dne, kdy šel Sasuke z tréninku házení shurikenem, tak našel celý jeho klan vyvražděný. Zjistil, že to celé udělal jeho bratr Itachi, který si chtěl ověřit svoje "schopnosti". Doma ho Itachi ještě podrobil psychologickému mučení pomocí techniky Mangekyou Sharingan (kaleidoskopický Sharingan). Itachi Sasukemu řekne jednu z nejznámějších hlášek ze seriálu, kterou ještě posílí jeho nenávist:
"Pošetilý maličký bratře, jestli si přeješ mě zabít, nenávidět mě, zhnusit si mě a přežít nehezkým způsobem, tak běž, běž a přilni k životu. A pak, jednou, až budeš mít oči jako mám já, tak teprve přijď."
Sasuke si vezme tato slova k srdci a přísahá absolutní pomstu svému bratovi. Jako cíle svého života si stanoví zabití Itachiho a vzkříšení padlého klanu Uchiha (druhý cíl je ale později odsunut mimo Sasukeho zájem).
Na akademii Sasuke vyniká v každém poli studia, je číslo jedna nejhezčí ninja akademie, a také celkově je číslem jedna. Sasuke dokončí akademii ve stejném věku jako Naruto a Sakura, i když jsou jeho schopnosti mnohem vyšší. Toto zpoždění způsobil hlavně incident zmasakrování jeho klanu. Hezký, extrémně nadaný a ještě ze vznešeného klanu, Sasuke je mezi dívkami nejoblíbenější ninja z celé akademie, dokonce se líbí i Temari z Písečné vesnice. Jak již bylo zmíněno, tak se nikde nevyskytl ani náznak toho, že by měl nějaký osobní vztah s některou ze svých obdivovatelek. Největší zájemkyně o Sasukeho jsou Sakura a Yamanaka Ino. Sasukeho největší soupeř je jeho týmový kolega Naruto, se kterým závodí v tréninzích technik.
Zajímavosti. Zdá se, že Sasuke je levák. V manze i v anime preferuje hmaty pro levou ruku. Například když používá Chidori, tak pouze v levé ruce, zatímco Kakashi, který ho tuto techniku naučil, používá pravou ruku. Avšak Sasuke má pouzdro na zbraň na své pravé noze a při psaní písemky v první části Chuuninské zkoušky používá pravou ruku. Další zajímavostí je, že na rozdíl od Kabuta nebo ostatních poddaných, Sasuke nikdy Orochimaru neoslovuje Sensei (mistře). Podle oficiálního databooku jsou Sasukeho oblíbená jídla rajčata a rýžové kuličky. Jeho nejméně oblíbené jídlo je natto (kvašené fazole a soja). Také nemá rád bonbóny. Jeho oblíbená fráze je "chikara" (síla, moc). Jeho záliby jsou trénink a procházky.
Význam jména:
Sasuke je pojmenován po legendárním ninjovi jménem Sarutobi Sasuke. Uchiha je jiný způsob, jak vyslovit Uchiwa, což je papírový vějíř (který má klan ve znaku). Ve starém Japonsku byly tyto vějíře používány jako dary pro císařovy ochránce k ochraně proti šípy. Důležitější využití měly ale pro rozdmýchávání ohně, proto také klan Uchiha ovládá oheň. Sasuke psáno jako 佐助 může znamenat pomocník nebo ochránce.
Hlášky:
Haldu věcí nesnáším a není tu nic, co bych měl rád.
Teď tomu rozumím, jsem na cestě pomsty, získám sílu, i kdybych měl okusit zakázané ovoce. Jsem mstitel.
Naruto, ty seš takovej ubožák.
Jsi zraněný, bačkoro?
Jsi otravná.
Sasuke: ...a zabít jistou osobu!
Naruto: Doufám, že to nejsem já.
Techniky:
Sharingan
Chidori (1000 ptáků)
Chidori Nagashi (proud tisíce ptáků)
Katon: Housenka no Jutsu (oheň: plivání ohně)
Katon: Ryuuka no Jutsu (oheň: technika dračího ohně)
Kage Buyou (stín tančícího listu)
Shishi Rendan (lví kombo)
Soufuushasan no Tachi (pohyblivý větrný mlýn se třemi lopatkami)
Katon: Goukakyuu no Jutsu (oheň: technika velkého fireballu)
Kage Shuriken no Jutsu (technika stínového shurikenu)
Shunshin no Jutsu (technika chvění těla)
Bunshin no Jutsu (technika klonu)
Nawanuke no Jutsu (technika úniku na laně)
Kawarimi no Jutsu (technika přemístění)
Hayabusa Otoshi (sokolí útok)
Henge no Jutsu (přeměna)

shino a brouky

25. března 2008 v 17:10 | itachi |  shino

Shino Aburame

29.8.2007 16:40 | Orashi | Postavy
Aburame Shino je rozvážný, klidný, jistý Genin ze Skryté Listové vesnice. Původně byl v týmu 8 s Hinatou a Kibou. Tento tým vedla Yuuhi Kurenai. Shino je docela tajemný a vždy nosí sluneční brýle. Shino je v příběhu zobrazen jako stoický a věcný. Skoro nikdy nenechává svoje emoce vyjít na povrh. Shinovy hodnoty jsou hlavně jeho přátelé a týmové spolupráce. Celý jeho tým je skvěle sehraný a často tráví spolu hodně času, protože mají koníčky, které jim to dovolují. Shino v lese zkoumá brouky, Hinata sbírá kytky a Kiba venčí nebo trénuje s Akamaru.
Shino ovládá tradiční umění klanu Aburame, což je ovládání brouků. Sám Shino je naplněn zvláštním druhem brouků, které se živí jeho Chakrou. Na oplátku tito brouci útočí a vykonávají úkoly, které jim Shino přikazuje. Shino se například umí rozložit na brouky nebo pomocí pachu brouků stopovat nepřítele. Shino bude zřejmě následujícím velitelem klanu Aburame.
Shino je v boji velmi silný, například během kvalifikací na Chuuninskou zkoušku porazil svého protivníka Zaku tak, že jeho vzdušné otvory ve zbraních ucpal brouky. V boji si je vždy jistý svými schopnostmi a má velmi dobré strategické myšlení. Během hlavních bojů v Chuuninské zkoušce proti němu měl nastoupit Kankurou, ale ten se raději vzdal, aby neukázal schopnosti své loutky Karasu. Shino ale později s Kankurem přeci jen bojuje (když zdrhá s Gaarou a Temari). Zde zvládne znehybnit Karasu tak, že ucpe všechny klouby brouky. Povede se mu také najít úkryt Kankura a vyčerpat veškerou jeho Chakru. Během bitvy ale náhodně inhaluje jedovatý plyn z Karasu. Jeho otec, Shibi, ho ale pak zachrání opět pomocí brouků.
Během Anime filleru, kdy Shino vede tým 8 a Naruta, mají za úkol objevit Bikouchuu [Bikóčú], vzácný hmyz s legendárními stopovacími schopnostmi. Během tohoto úkolu se projeví jeho inteligence a mazanost v bitvě, stejně tak jako jeho záliba ve sbírání brouků. Dozvíme se také o soupeření jeho klanu s dalším klanem, který ovládá vosy. V tomto filleru se také ukáže, jak dobře tým 8 pracuje dohromady a jak hodně se o sebe umějí postarat. Také se ukáže, že jsou dobří přátelé s oběma Hinatou a Kibou. I když ze začátku s Narutem moc nevychází, tak pak se také stanou dobrými přáteli.
Zajímavosti. Podle oficiálního databooku je Shinovo oblíbené jídlo zeleninový salát a jeho nejméně oblíbené jídlo je kuličky z tofu a jídla se silnou vůní. Jeho záliba je pozorování brouků a jeho oblíbený výraz je "trumf". Shino nosí neustále černé brýle, ale v epizodě 149 (anime) se na jednom místě přeci jen objeví jeho oči. Je to nejspíš způsobeno chybou animátora tohoto dílu, který zřejmě nedostal instrukce o tom, že se jeho oči nesmí kreslit. Během úkolu s Bikouchuu z jeho řeči vyplynulo, že asi ví, co Hinata cítí k Narutovi.
Shino je tedy Genin ve Skryté Listové vesnici, na začátku seriálu mu je 13, narodil se 23. ledna. Měří 161,1 cm a váží 48,5 kg. Má černé vlasy a hnědé oči (ale nosí vždy brýle).
Překlad jména:
"Shino" je křestní jméno samuraje Inuzuky z románu Hakkenden o psu samurajovi. Aburame 油女 znamená "žena oleje" a kompletní jméno "Aburame Shino" se hodně podobí japonskému slovu pro švába - aburamushi 油虫.
Techniky:
Kikaichuu no Jutsu (technika ničitelského brouka)
Shunshin no Jutsu (technika třesoucího se těla)
Mushi Bunshin no Jutsu (technika klonu z brouků)
Mushi Kabe no Jutsu (technika zdi z brouků)
Mushi Yose no Jutsu (technika hromadění brouků)
Mushi Kame no Jutsu (technika nádoby brouků)
Obrázek “http://www.blackcerenity.com/pics/shino.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://pics.centerblog.net/pic/tsmangas/28ejkw2j.jpg

http://s57.flogao.com.br/15/06/07/25/106747204.jpg


demoni

23. března 2008 v 12:44 | itachi |  demoni

saske obrazky

23. března 2008 v 12:41 | itachi |  Sasuke Uciha

gaara obrazky

23. března 2008 v 12:39 | itachi |  gaara

tym seven

23. března 2008 v 12:34 | itachi |  Tým 7

zbraně2

21. března 2008 v 8:32 Zbraně

tym10

21. března 2008 v 8:28 | itachi |  Tým 10
//<![CDATA[ &lt;!-- pp_gemius_identifier = new String('d1NFNAMJ2dyYjmGEM9vcS_W0HUwdA2O0BkuqlLEZFqH.27'); gemius_href= new String(document.location); if (document.referrer) { gemius_ref = new String(document.referrer); } else { gemius_ref = ""; } if(typeof(Error)!='undefined') eval("try { if (typeof(top.document.referrer)=='string') { gemius_ref = top.document.referrer } } catch(gemius_ex) {}"); iname = new String('id='+pp_gemius_identifier+';ref='+escape(gemius_ref.substring(0,299))+';href='+escape(gemius_href.substring(0,299))+';'); document.write('&lt;div&gt;&lt;iframe src="http://spir.hit.gemius.pl/gemiusaudience.html" name="'+iname+'" width="1" height="1" frameborder="0" scrolling="no"&gt;&lt;\/iframe&gt;&lt;\/div&gt;'); //--&gt; //]]>

tym7 a 7

21. března 2008 v 8:27 Tým 7

sexi jucu

21. března 2008 v 8:21 | itachi |  sexi jucu

vesnice nove

21. března 2008 v 8:19 | itachi |  vesnice

či je to dite

20. března 2008 v 10:31 | itachi |  saske love sakura
To je moje holka!!

a l k

19. března 2008 v 20:48 | itachi |  anko love kakashi
kakashi_anko1.jpg KakashiXAnko image by _-Twilight-_
l_779d4d5f010b81ee6a296610097b85031.jpg KakashiXAnko image by _-Twilight-_
l_dd742406b87391263df71ae659d6b07c1.jpg KakashiXAnko image by _-Twilight-_
Anko_x_Kakashi2.jpg KakashiXAnko image by _-Twilight-_
28c1aef1.jpg kakaxanko on the beach image by angelheartsakura
ankokakashi.jpg kakaxanko kakashi living image by angelheartsakura
anko_kakashi5.jpg kakaxanko theehee X3 image by angelheartsakura
Konoha_Love.jpg kakaxanko konoha love image by angelheartsakura
Naruto___Yosora_ni_by_mrsloth.jpg kakaxanko yosora image by angelheartsakura
anko_kakashi.jpg kakashixanko image by amber_nycole_luvs_pgsm_and_sailor_moon
anko_kakashi2.jpg kakaxanko sleepin love image by angelheartsakura
Kakashi_Anko__Tears_by_ichigo_love.jpg kakaxanko tears image by angelheartsakura
Kakashi_x_Anko_by_Anko_sensei.jpg kakaxanko love is in the air image by angelheartsakura
Please_don__t_go____by_Anko_sensei.jpg kakaxanko please dont go image by angelheartsakura
kakashi.jpg Kakashi + Anko= image by iamobssessedwithanime