naruto filmi

17. března 2008 v 14:04 | itachi |  naruto filmi
NARUTO FILM 4
Naruto film 4 se poprvé objevil v japonských kinech 4.8.07. Stejně jako ostatní filmy bude ale s titulky a ke stažení nejspíše až vyjde na DVD, což je obvykle v dubnu....Takže na tento film si budeme muset ještě počkat :( ...Ale kdo viděl upoutávky tak je jisté že tehle film bude zaručeně nejlepší, takže se ho už nemůžem dočkat :), ale prozatím musíme vystačit jen s těmi upotávkami...XD A tady je kratičký obsah o čem přibližně ta čtyřka bude: Hádes plánuje vytvořit svět podle vlastních představ a něco přivést zpět. Jediná kdo ho dokáže zastavit je kněžka ze Země Démonů, Shion. Hádes vyslal svoje nejsilnější čtyři bojovníky, aby Shion zabili. Naruto a jeho tým byly pověření kněžčiným doprovodem. Duchové podsvětí se chystají zničit všech Pět Zemí. Dokáže Naruto Shion ochránit a zastavit zlo?

Naruto film 2


Naruto,Sakura a Shikamaru dostanou za úkol najít a chytit malé zvířátko do jisté vesnice. Cestou jsou ale napadeni tajemně neznámými vojáky a jejich velitelem jménem Temujin. Naruto s Temujinem při boji spadnou ze skály a proberou se ve vesnici kočovníku. Později Naruto zjistí že tento úkol jim udělil právě náčelník tohoto kočovného klanu. Naruto se později s Temujinem vydají za Panem Haido který hodlá založit Utopii (zemi míru bez válek.). Protože vidí že Naruto má jistě nadpřirozené schopnosti nabízí mu místo ve svých řadách, Naruto odmítá. Naruto a Temujin se dostanou do podzemí,kde najdou svého nepřítele,vypukne tam boj , ale nakonec vše skončí dobře…

Z tohohle filmu jsme zas tak nadšené nebyly. Děj nám přišel dost zamotaný a nepřehledný. A navíc postavy vypadaly jako kdyby byly z gumy :D…prostě divná grafika, a navíc někdy nám přišlo, že to někdy byla počítačová grafika. Prostě jako by se snažili to udělat moderní, ale u nás to zas tak velký úspěch nesklidilo.
NARUTOFILM 3

Film začíná vyprávěním Tsunade o Měsíční zemi. (Samozřejmě nezapomene zmínit, že tam mají dobré kasino :)) Potom už začíná mise, kterou vede Kakashi. Na této misi je také Naruto, Sakura a Lee. Mají chránit prince a jeho syna na cestě domů do Měsíční země. Princ je strašpytel a poněkud tlustý. Jeho syn (kterému je odhadem asi 9 let) je na první pohled rozmazlený, ufňujaný a sobecký. Což ovšem Naruta velmi dráždí a tak je často vidět jak ho Kakashi musí držet, aby malý Hikaru jednu neslízl…Poté, co si na své cestě koupí cirkus a Hikaru zachrání jednomu tygrovi život, se dovídáme, že se choval tak děsně, protože chtěl aby si s ním každý hrál a aby měl kamarády a tak si všichni slíbí, že budou kamarádi a že na sebe nezapomenou.(dojemná scénka :D) Když dorazí do Měsíční země, zjistí, že král umírá a na jeho místo se tlačí jeho tajemník, kterého považoval za kamaráda. Po různých bojích naši ninjové vyhrají a mise je splněna. Ale protože si Kakashi po boji musí dva týdny odpočinout v nemocnici, tak si prodlužují dovolenou u moře v Měsíční zemi.

Tenhle film se nám líbil ze všech nejvíc. Postavy už byly kresleny o něco lépe než ve druhém filmu a taky bylo hezký že všichni byli oblečeni do letnějšího oblečení než obvykle ( A pozor, to i Kakashi, ovšem svou masku si samozřejmě nechal :( . I děj byl propracovanější, a proto můžeme říct, že tenhle film byl vážně dobrej, a směle ho doporučujme :)

Naruto film 1

Film začína scénkou z filmu na kterém jsou Naruto, Sasuke a Sakura v kině. Nařídil jim to Kakashi kvůli další misi. Z kina je kvůli hluku (který ovšem dělá jen Naruto) málem vyhodí :D… Naruto je veliký fanda herečky, která ve filmu hraje hlavní roli a usiluje o její autogram. Ona je ale zásadně nedává (je totiž dost sobecká). Naše trojice v čele s Kakashim má za úkol chránit herečku na cestě do Sněžné země, kde se má natáčet nový film. Tam zjišťujeme že herečka je opravdová princezna ze Sněžné země a po bitvě se v této zemi poprvé objeví jaro a taky moc hezká duhová chakra. Na konci filmu dává princezna Narutovi svůj autogram a stává se zní jiný člověk (hodný a milý).

Tento film je užasnej. Naše dojmy z něj byly obrovský. Sakura tam má moc hezký oblečení a vlastně všichni tam sou roztomilý s těma zimníma pláštěma (a hlavně Kakashi s tou svojí šáličkou:)) Dobrá hudba i grafika. Děj taky dobrej, někdy až dojemnej :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama