onihs

17. března 2008 v 13:38 | itachi |  shino
Shino Aburame
Rozvážný, klidný a jistý Genin ze Skryté Listové vesnice. Je v týmu 8 s Hinatou a Kibou pod vedením Yuuhi Kurenai. Shino je docela tajemný a vždy nosí sluneční brýle. Je v příběhu zobrazen jako stoický a věcný. Skoro nikdy nenechává svoje emoce vyjít na povrh. Shinovy hodnoty jsou hlavně jeho přátelé a týmové spolupráce. Celý jeho tým je skvěle sehraný a často tráví spolu hodně času, protože mají koníčky, které jim to dovolují. Shino v lese zkoumá brouky, Hinata sbírá kytky a Kiba venčí nebo trénuje s Akamaru.
Shino ovládá tradiční umění klanu Aburame, což je ovládání brouků. Sám Shino je naplněn zvláštním druhem brouků, které se živí jeho Chakrou. Na oplátku tito brouci útočí a vykonávají úkoly, které jim Shino přikazuje. Shino se například umí rozložit na brouky nebo pomocí pachu brouků stopovat nepřítele. Shino bude zřejmě následujícím velitelem klanu Aburame.
V boji si je vždy jistý svými schopnostmi a má velmi dobré strategické myšlení.
Během úkolu s Bikouchuu (když celý jeho tým i s Narutem hledal brouka, který by jim pomohl vystopovat Sasukeho) z jeho řeči vyplynulo, že asi ví, co Hinata cítí k Narutovi. Nazačátku seriálu mu je 13, narodil se 23. ledna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama