spolu

12. března 2008 v 20:49 | itachi

Navždy spolu 1

6.3.2008 15:31| itachi |
tak tady je ta slíbená nová povídka. Nebude tak dlouhá, jako Někdo nás sleduje, ale myslím, že je taky pěkná. Doporučuju si k tomu pustit nějakou smutnou písničku, no... pro atmošku a potom už jenom číst. doufám, že se vám bude líbit, a že mi nedáte na frak. Budu vděčná za každý komentík. Vaše Yomiko.
Co bylo před: Sasuke se vrátil do Konohy, ale jenom proto, aby Sakuře řekl, že to nebude dlouho trvat a budou spolu. Prý si musí ještě něco zařídit. Sakura moc dobře věděla, že chce zabít Itachiho. Věděla, že to nemusí přežít. Měla o něj strach, nechtěla ho pustit, ale znáte Sasukeho. Sakura se za ním vydala o pár hodin později. Kakashi ji viděl a informoval Tsunade. Ta za ní poslala tým 7 a tým Neji. Asi po tří hodinovém běhu jí dohnali, a tak šli spolu zabránit Sasukemu a Itachimu v boji.
Běželi lesem, bili unavení, ale nikdo ani na okamžik nepolevil. "Jsme blízko." řekla Sakura. Naruto také cítil velice silnou chakru. "Jo, to je on." pomyslel si.
Itachi a Sasuke vedli boj na život a na smrt. Stáli proti sobě, drželi katanu a v očích měli sharingan. Byli unavení, ale nepřestávali bojovat. Sakura a ostatní se blížili. Už zase se topila ve vzpomínkách. Vzpomněla si na tu noc, kdy jí Sasuke zaťukal na okno a řekl jí, že chce být s ní. "Chci obnovit svůj klan." řekl a chytil ji za ruku. Sakura se na něj tázavě podívala. "A co s tím mám společného?" zeptala se. "Víc, než si myslíš" odpověděl a políbil ji. Sakura zrychlila. Byla blízko, cítila to. Odtrhla se od skupiny, a co nejrychleji běžela za tou chakrou. "Snad už není pozdě." řekla si pro sebe.
"Zabiju tě!" křičel Sasuke a pevně sevřel katanu. "Bláhový bratříčku, ty si myslíš, že mě můžeš zabít?" Itachi se zašklebil. Chvíli na sebe jen vrhali zlostné pohledy a potom se oba dva rozběhli.
"Jsem blízko, jsem blízko." Vyběhla na nějakou louku. Viděla je, jak běží proti sobě. "Sasuke né!" zakřičela Sakura, ale ani jeden se nezastavil. Poslala si do nohou chakru a rozběhla se. "Zemři!" řekli oba zároveň a připravili se k poslednímu útoku. Katana, sharingan a bratři, co se nenávidí. To nemohlo dopadnout dobře. Zavřeli oči. Sasuke cítil, jak mu něčí krev dopadla na tvář. Mám tě Itachi. Pomyslel si a pomalu otevřel oči. "Sas-ke." Nemohl tomu uvěřit. "Sa… Sakuro?" vydal ze sebe. Podíval se na ni a uvědomil si, že ta krev není Itachiho, ale její. "Proč?" zeptal se a opatrně vytáhl svou katanu. Itachi udělal totéž. "Nevím." Odpověděla. Sáhla si na ránu. Věděla, že to nepřežije. "Mi… milu…" nedořekla. Ztratila vědomí a její tělo padalo bezvládně na zem. Padala a z očí jí kapali slzy. Nestihla mu to říct. Nestihla mu říct, že ho miluje. Ozvala se tlumená rána. Ležela tam v prachu a bez života. Už mu to nikdy neřekne. Sasuke upustil katanu. "Já, já ji zabil?" řekl a se slzami v očích se podíval na své krví potřísněné ruce. "Ne, my ji zabili." Opravil ho Itachi. Sasuke padl na kolena. "My?"
Naruto a ostatní doběhli teprve teď. "Kde je Sakura?" zeptal se Naruto a v jeho hlase bylo poznat, že se o ní bojí. "Vím, kde je, ale nebude se ti to líbit." Odpověděl mu Kakashi. Naruto ji uviděl. Ležela tam na zemi a pod ní byla kaluž krve."Sakuróóó!"
"My?" opakoval Sasuke. "No, svým způsobem za to ani nemůžeme, prostě tam vběhla. Asi nevěděla, co se životem a obětovala ho pro tebe. Takové plýtvání." řekl Itachi, zavrtěl nevěřícně hlavou nad Sakuřiným tělem a zmizel. Sasuke klečel u ní, držel jí za ruku. Snažil se skrýt slzy, ale nešlo to. "Sakuro, prosím, prosím vstaň!" křičel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tarzanice Tarzanice | 12. března 2008 v 20:50 | Reagovat

mrkni pls sem → http://tarzanice.blog.cz/0803/soutez-0-1

2 Yomiko Yomiko | E-mail | Web | 14. března 2008 v 19:10 | Reagovat

Nechci nic říkat, ale ty povídky jsou moje...můžeš kopčit, ale jenom se zdrojem! Propříště!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama