spolu navzdi

12. března 2008 v 20:47 | itachi

Navždy spolu 2

7.3.2008 13:57| Yomiko | Navždy spolu *sakusasu*
Tak jsem tu s pokračováním. Něco vám prozradím taky mám ráda HAPPY ENDY. Kdo ví, třeba s tím něco udělám, i když to teď vypadá se Sakurou docela bledě.
"My?" opakoval Sasuke. "No, svým způsobem za to ani nemůžeme, prostě tam vběhla. Asi nevěděla, co se životem a obětovala ho pro tebe. Takové plýtvání." řekl Itachi, zavrtěl nevěřícně hlavou nad Sakuřiným tělem a zmizel. Sasuke klečel u ní, držel jí za ruku. Snažil se skrýt slzy, ale nešlo to. "Sakuro, prosím, prosím vstaň!" křičel.
Naruto to nevydržel, rozběhl se k nim. Sasuke se otočil. "Naruto?" podíval se na něj, ale Naruto kolem jen proběhl. "Sakuro." vzlykal a klekl si k ní. Ani ne za deset vteřin tam byl i zbytek skupiny.
Sasuke položil hlavu na bezvládné tělo Sakury, jakoby čekal, že zase začne dýchat, že jí začne tlouct srdce, že vstane a obejme ho. Jenže vše co cítil, byl chlad a zármutek. Čekal na zázrak. Všichni udělali malý kroužek kolem Sakury a Sasukeho. Byli smutní, brečeli. Sasukemu se v hlavě promítali všechny chvíle strávené se Sakurou. Najednou znehybněl. Cítil, jak mu někdo položil ruku na záda. Zvedl hlavu a… byla to ona. Pomalu si sedala. Všichni na ni s údivem zírali. Sakura otevřela oči. Sasuke se na ni podíval a slzy, které se snažil skrýt, mu začali stékat po tváři. Její oči nebyli jasně zelené, ale byli podlité krví, místo slz měla na tváři malé červené kapičky. Sasuke lapal po dechu, Naruto se od ní posunul kousek dál, Ten Ten se schovala v Nejiho náručí a Lee a Kakashi zavřeli oči. "Ona, ona nedýchá." řekl vyděšeně Naruto. "Myslím, že tohle je poslední sbohem." všichni pohlédli na Kakashiho. "Sakura, měla uvnitř sebe druhé já, možná to s tím nějak souvisí."řekl Kakashi a sundal Sakuře čelenku z hlavy. "Po… poslední sbohem?" opakoval Sai, který právě doběhl. Podíval se na Sakuru a podlomila se mu kolena. "Ona je mrtvá?" zeptal se. Ten Ten jen nepatrně kývla hlavou. "Děkuji, děkuji vám všem." ozvalo se tiše. Všichni se na ni podívali. "Přestaňte brečet." řekla ještě tišeji než předtím. "Sakuro!" vykřikl Sasuke. "Miluji tě, chci, abys to věděl, než…" "Taky tě miluju!" skočil jí do toho. Nechtěl to slyšet. Nechtěl si to připustit. Mírně pootočila hlavou, ale její oči stále upřeně zírali někam do dálky. "Naruto, nevzdávej se svého snu, protože to jediné ti nikdy, nikdo nevezme." Lee chytil sakuru za ruku. "Lee ty… ty…" větu však nedokončila. "Sbohem." stihla ještě říct s posledním výdechem a opět padala k zemi. Její stisk povolil a ruce měla ještě chladnější. "Sakuro." zašeptal Sasuke. Saiovi stekla slza po tváři. Sasuke vzal Sakuru do náručí a pomalu odcházel. Cítil se tak prázdný. Všichni ho následovali. Naruto v ruce pevně svíral Sakuřin kunaj, který našel nedaleko ní.
Pohřeb byl velký a krásný.(teda jestli to můžu říct o pohřbu) Sešla se tam celá vesnice. Všichni se přišli poklonit a zapálit svíčku. Sasuke přistoupil k rakvi. Podíval se na Sakuřinu fotku, bodlo ho u srdce. Zase byl sám, během chvilky ztratil důvod žít. Sakura odešla a vzala si velký kus jeho srdce s sebou. Sklonil se a položil růži. "Já tě stále miluji Sakuro." "To já přece vím Sasuke."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama